Ayder Yaylası'nın Aşağı Ambarlık Mevkiinde 2015 yılında faaliyete geçen tesisimiz konumu, donanımı ve hizmet odaklı anlayışı ile misafirlerine huzurlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Açıldığı günden bu yana misafir taleplerini göz önünde bulundurarak kendini geliştiren ve bu amacı misyon edinen bir yönetim anlayışına sahiptir. Ayder Suit kendi konseptinde, bölgedeki otel ve pansiyonlardan farklı olarak serpme kahvaltı hizmeti veren tek tesistir. Ayrıca, tesisimizde zengin alakart menü'den öğle ve akşam yemeklerinizi seçebilirsiniz. 

Tesisimiz doğa dostu bir anlayış ile Kaçkar Dağları Milli Parkı havzasında çevresel farkındalığı olan adımlar atmaktadır. Bu amaçla ısıtma sistemlerimiz tamamen çevreci bir sisteme dayanmakta olup kesinlikle kömür vb. fosil yakıt kullanılmamaktadır. Bu yüzden tesisimiz ısı pompası sistemiyle havadan suya merkezi ısı sistemiyle donatılmıştır.

Tesisimiz konumu itibariyle göz dolduran şelale ve dağ manzarasına sahiptir. Tesiste yer alan tüm suitler bu manzarayı doğrudan görmektedir. 
Tesisimiz vale hizmetiyle sizleri yoldan karşılayıp tesise kadar eşlik etmekteyiz. 
Ayder Suit yılın 12 ayı misafirlerine hizmet vermektedir. 

Suit
4
Kapasite
24
Booking
9.4
Rakım
1350

Müşteri Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Tesiste Öğle ve Akşam yemekleri mevcut mu?

Evet. Ayder Suit alakart olarak misafirlerine öğle ve akşam yemeği hizmeti sunmaktadır.

Tesisinizde ne türk kahvaltı hizmeti mevcuttur? Fiyata dahil midir?

Ayder Suit'te konaklayan misafirler yöresel serpme kahvaltı ile güne başlarlar ve bunun için ekstra ücret ödemezler.

Suitler kaç kişiliktir ve kaç metrekaredir?

1+1 Suitler 63 metrekare olup 2-6 kişi kapasitelidir. 2+1 Suitler 76 metrekare olup 2-8 kişi kapasitelidir. İsteğe bağlı olarak 1 adet ekstra yatak her bir suit'e konabilir.

Tesiste bebek beşiği mevcut mudur?

Evet. Tesiste bebek beşiği bulunmaktadır ve ücretsizdir.